In Actueel

Bos Van Eck Advocaten Mediators breidt uit: wij heten mr. Ineke van Meines en mr. Dorien Houkes vanaf vandaag van harte welkom in ons team!

Ineke houdt zich bezig met het arbeids-, ondernemings- en insolventierecht en geeft haar eigen kantoor in Woerden op om zich bij ons aan te sluiten. Haar kennis, kunde en jarenlange ervaring staan vanaf vandaag ter beschikking van onze cliënten.
Dorien ondersteunt als juridisch medewerker de advocaten van Bos Van Eck Advocaten Mediators op het gebied van het arbeidsrecht en vastgoedrecht.

Recent Posts
Alcohol- en drugstesten op de werkvloer: veiligheid vs. privacy. Wetgeving, zoals de AVG, beperkt het gebruik van testen vanwege privacy. Toch wegen veiligheidsrisico's soms zwaarder. Een recente uitspraak van de Hoge Raad illustreert dit. Een actief beleid rond preventie, regels en begeleiding blijft belangrijk voor werkgevers.Seksuele intimidatie: zorgvuldigheid bij beschuldigingen en bescherming van slachtoffers en beschuldigden. Advocaten: mr. Margreet Bos en mr. Ineke van Meines.